YouTube-платформа для театральних фільмів, яку створили чотири європейські театри

THEATER 4 NATIONAL AFFAIRS

Theatre 4 National Affairs — це нова YouTube-платформа для театральних фільмів: створених саме для онлайн-формату театральних робіт. Цю платформу спільно відкрили чотири європейські театри 11 грудня 2021 року.
Theatre 4 National Affairs працює як справжній театр з репертуаром, у якому всі постановки, воркшопи, лекції та подкасти відбуваються онлайн. Представлені не записи вистав, а спеціально для цієї платформи зняті й змонтовані театральні фільми. Лекції та воркшопи також будуть зняті й показані на платформі Theatre 4 National Affairs у високій естетичній та технічній якості.

Theatre 4 National Affairs — це спільний проєкт Agency for Safe Space (Гамбург), Театру Громадян (Київ), Replica Theatre (Софія) та проєкту Сусіди (резидент Центру ім. Вс.Мейєрхольда).
Theatre 4 National Affairs відкрився театральними фільмом “Волинська Історія” (Театр Громадян та Agency for Safe Space за підтримки Goethe-Institut в Україні).

На 2022 рік заплановані проєкти “HeimaTraum” (Thespis Zentrum, Баутцен, Німеччина), “Злочин і кара” (Replica Theatre, Софія) “Я Анна і Хельга” (Театр Громадян та Agency for Safe Space).
У цих проєктах за допомогою інструментів театру ми разом і окремо опрацьовуємо радянське минуле своїх країн. Бо воно багато у чому було нашим спільним минулим.

Theatre 4 National Affairs — це міжнародні проєкти, що поєднують театр, соціальну роботу, сучасне мистецтво та терапію.

Головні редактори платформи: Георг Жено (Німеччина) та Ден Гуменний (Україна). Головна художниця — Анастасія Тарханова.
Слідкувати за репертуаром та дивитися театральні фільми можна ТУТ.
З усіх питань звертайтеся до нас
будь-яким зручним вам способом:

e-mail: perfosvita@gmail.com
телефон: +380(66) 153-21-92
Messenger | Instagram | Telegram
Made on
Tilda