міжнародний театральний проєкт та кінопроєкт

СЛІДИ ТИХ, ЩО ВИЖИЛИ
або ГЕРОЇ МОГО ДИТИНСТВА

У серпні 2021 року ми розпочали роботу над новим проєктом, що досліджує життя людей єврейського походження, які вижили у жорстоких умовах лагерів смерті у Німеччині та східній Європі.
Як це можливо — після всього жахіття, тортур, насилля, приниження, втрати близьких та у постійному страху смерті — знову знайти сміливість, щоб жити? Як ПІСЛЯ ВСЬОГО ЦЬОГО можна було віднайти новий сенс у житті?

Команда проєкту — це перш за все учні Школи №3 міста Миколаївки зі сходу України та учні Matthias-Claudius-Gymnasiums із Гамбурга на півночі Німеччини. Проєкт “Сліди тих, що вижили або Герої мого дитинства” — це початок довгострокового обміну, що на багато років поєднає школярів з обох країн.

Від серпня 2021 року відбуваються регулярні зустрічі цього проєкту в найрізноманітніших варіаціях: керівник проєкту Георг Жено та викладачка Корнелія Бухбергер особисто та онлайн з учнями з Миколаївки та Гамбургу. Вихователі та драматурги Ден Гуменний та Яна Гуменна особисто та онлайн в Україні. Учні віч-на-віч онлайн.

Театральний фільм “ГЕРОЇ” було створено у Миколаївці Донецької області, де в місцевій Школі №3 вчителька історії Ольга Бакуха зі своїми учнями поставила виставу про в’язнів концтаборів “Танго смерті”. Цей фільм — початок довгострокового обміну, що поєднує місцевих учнів з учнями Matthias-Claudius-Gymnasiums із Гамбургу.

Музику до театрального фільму "ГЕРОЇ" розробила Марина Бондас (перша скрипка RSB Rundfunkorchester Berlin, керівниця проєкту «Музика рятує»).
Команда проєкту
"Сліди тих, що вижили або Герої мого дитинства" (“Spuren des Überlebens oder die Helden meiner Kindheit”)
Георг Жено
керівник та продюсер проєкту
Ден Гуменний
керівник та продюсер проєкту
Анастасія Тарханова
художниця
Аліна Кобернік
камера та режисерка монтажу
Яна Гуменна
педагог проєкту (Україна)
Cornelia Buchberger
педагог проєкту (Німеччина)
Ольга Бакуха
педагог проєкту (Україна)
Марина Бондас
музика (Німеччина-Україна)
Прем’єра першої української частини проєкту — театрального фільму «Герої» — відбулася 19 грудня 2021 року в рамках міжнародного Симпозіуму «Misto to Go School: Школа культурних ініціатив громадянського суспільства» у Миколаївці (Донецька область) в Школі №3.

Онлайн-прем'єра — 24 грудня на новій Youtube-платформі для театральних фільмів Theatre for National Affairs.

Прем'єра другої — німецької — частини проєкту запланована на березень 2022 року у Гамбурзі в Matthias-Claudius-Gymnasiums.
Театральний фільм «Герої» включено до репертуару нової Youtube-платформи Theatre 4 National Affairs. Дізнатися про найближчі покази можна ТУТ
Партнери та донори
Проєкт реалізується у програмі “MEET UP! Youth for Partnership“ за підтримки Фонду “Пам'ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ) Федерального міністерства закордонних справ Німеччини
З усіх питань звертайтеся до нас
будь-яким зручним вам способом:

e-mail: perfosvita@gmail.com
телефон: +380(66) 153-21-92
Messenger | Instagram | Telegram
Made on
Tilda