КОМАНДА

"Центру перформативної освіти"

Яна Гуменна
Голова Правління “Центру перформативної освіти”
Яна — культурна менеджерка, кураторка, драматургиня, хореографиня та педагогиня. Співзасновниця єдиного в Україні політичного-критичного театру — PostPlayТеатр.

З 2012 року Яна Гуменна займається соціальними партиципаторними практиками. Вона є перформеркою чисельних європейських та україно-американських проєктів сучасного мистецтва та сучасного танцю. Ключові вистави про досвід травми вимушеного переселення та війну на сході України: “Сіра Зона”, “Ополченці”, “Девочки-Девочки”. Ключові перформанси про депортацію кримських татар та тортури в окупованому Криму: “Трава пробивает землю”, “DEVAM” та “Опыт свободы”.

Є співавторкою та продюсеркою 30 вистав і перформансів в Україні, Чехії та Польщі. Драматургічні тексти Яни перекладені англійською, німецькою, чеською та польською мовами.

facebook | Telegram
Ден Гуменний
Виконавчий директор “Центру перформативної освіти”
Ден — куратор міждисциплінарної лабораторії PostPlayLab та міжнародної програми “Театр Громадян”, головний редактор дослідницької платформи “Крапка з комою”, драматург, перформер, педагог.

Вже 7 років Ден Гуменний працює з вимушеними переселенцями та тими, хто залишився у прифронтових містах сходу України. Ключові вистави у напрямку Театру Громадян ("Stage for Citizens"): “Сіра Зона”, “Что делать в Попасной после шести вечера?” та “Місто з собою”.

Більше десяти років Ден Гуменний займається політичним-критичним театром та соціальними партиципаторними практиками. Ключові вистави про досвід травми вимушеного переселення та війну на сході України: “Сіра Зона”, “Ополченці” та “Девочки-Девочки”. Ключові перформанси про депортацію кримських татар та тортури в окупованому Криму: “Трава пробивает землю”, “DEVAM” та “Опыт свободы”.

Ден Гуменний є співавтором та куратором більше ніж 50 вистав та перформансів в Україні, Грузії, Чехії, Польщі, Австрії та Німеччині.

facebook | Telegram
Made on
Tilda