театральний фільм у інстаграмі

INSTAFILM

INSTAFILM — це театральний фільм про місце, де людина може бути чимось більшим, ніж вона є. Про місце, куди можна втекти, де можна реалізуватися. Про місце, де можна бути тим, ким мрієш.
У 2021 році ми розпочали дуже особливу міжнародну співпрацю учнів різних шкіл: Школи №3 з Миколаївки, Ліцею №1 з Попасної та всіх шкіл, з якими співпрацюємо на Донбасі. Наш новий партнер з рідного міста режисера проєкту Георга Жено — Matthias-Claudius-Gymnasiums.

Вже багато років у гамбурзькій Гімназії вчителька Корнелія Бухбергер організовує театральні курси для старшокласників, де вони через постановки досліджують складні теми: війну, міграцію та Голокост.

В рамках «Misto To Go — 2» учні з обох країн вже познайомилися в онлайні й зараз створюють спільний INSTAFILM. Підлітки зі сходу України та з Гамбургу обмінюються історіями та рефлексіями про життя у соціальних мережах і про те, як це «пізнавати Іншого». Вони виражають це онлайн у Instagram-естетиці.
Команда проєкту
INSTAFILM
Вікторія Городинська
співрежисерка проєкту
Віола Стороженко
співрежисерка та художниця проєкту
Георг Жено
керівник Misto to Go
Ден Гуменний
куратор Misto to Go
Анастасія Тарханова
головна художниця Misto to Go
Корнелія Бухбергер
педагог проєкту (Німеччина)
Ольга Бакуха
педагог проєкту (Україна)
Яна Гуменна
педагог Misto to Go
Співрежисерка фільму — Вікторія Городинська, випускниця Школи №3 у Миколаївці, студентка режисерського факультету в Києві. Художниця — Віола Стороженко, випускниця Ліцею №1 у Попасній. Віола — справжня авторка проєкту, бо вже багато років використовує Instagram, як світ для глибокого та артистичного висловлювання своїх думок, почуттів та мрій. Саме її Instagram надихнув нас на створення проєкту.

Учні Matthias-Claudius-Gymnasiums зібралися з різних куточків світу: Німеччини, Іраку, Ірану, Афганістану, Гвінеї, Росії та України. Двоє з учасників проєкту народилися в Україні, одна з них — у Донецьку.
Прем’єра проєкту — два театральні фільми: «Не-Інстафільм» та INSTAFILM — відбулася 19 грудня 2021 року в рамках першого міжнародного Симпозіуму «Misto to Go School: Школа культурних ініціатив громадянського суспільства» у Миколаївці (Донецька область) в Школі №3.
Німецька прем’єра запланована у Гамбурзі в Matthias-Claudius-Gymnasiums.
Партнери та донори
проєкт реалізується за підтримки
Гамбурзької Фундації Claussen-Simon-Stiftung
З усіх питань звертайтеся до нас
будь-яким зручним вам способом:

e-mail: perfosvita@gmail.com
телефон: +380(66) 153-21-92
Messenger | Instagram | Telegram
Made on
Tilda