міжнародний театральний проєкт у шести містах Донбасу

MISTO TO GO – 2

Автори та виконавці проєкту "Misto to Go – 2" — учні шести шкіл Донбасу. Вони через театр пізнають дорослий світ та репетирують, як до цього світу ставитися.
"Misto to Go – 2" — це друга частина міжнародного театрального проєкту зі школярами у шести містах і селах Донбасу: Комишуваха, Троїцьке, Райгородок, Бахмут, Попасна та Миколаївка.

Автори проєкту "Misto to Go" створили музичні вистави, які взяли з собою у гастрольний тур Україною та Німеччиною; і водночас — музичні інсталяції, які назавжди залишилися у кожному з містечок. У 2020 році команда "Міста з собою" відправилась у подорож музичним Сходом, щоб зібрати нову «Симфонію Донбасу» з його звуків, щасливих чи агресивних фраз, вже забутих або ще й досі модних пісень, голосів донбаських дітей, дідусів, бабусь та ритмів кожного міста. Все, що зараз відбувається на Донбасі — це і є музика. Яку ми беремо з собою...

"Для мене все почалося з того, що я хотів щось вдосконалити у собі. Своє сприйняття міста. Бо до початку проєкту, я навіть не думав, що можу знати про своє місто так багато. Цей проєкт розширив мої погляди на міста, які схожі між собою, які мають спільну історію — початок війни на Донбасі".

(Єгор Макаренко, учень 11 класу Школи №1 м. Попасна)

Misto 2 Go feat Yuriy Gurzhy
"Нова Симфонія Донбасу" (King Imagine Remix)

Прем’єри проєкту “Misto to Go — 2” відбулися у трьох містах: Комишуваха, Троїцьке та Райгородок, а гастролі — у Миколаївці, Полтаві, Києві, Львові, Попасній та Гамбурзі.


Більшість показів 2020 року, через пандемію COVID-19 та карантинні обмеження, були представлені в онлайн-форматі театральних фільмів.


22 січня 2021 року відбулася прем’єра музичного альбому “Нова Симфонія Донбасу” у театрі P.A.N.D.A в Берліні. Концерт пройшов у форматі живого стріму:

Команда проєкту
Misto to Go – 2
(міжнародний театральний проєкт на Донбасі)
Георг Жено
Режисер та художній керівник
Анастасія Тарханова
Художниця
Ден Гуменний
Куратор
Юрій Гуржи
Композитор
Софія Черевик
Тьюторка
Альбіна Бакуха
Тьюторка
Віола Стороженко
Тьюторка
Єгор Макаренко
Тьютор


Віка Городинська
Педагогиня
Яна Гуменна
Педагогиня
Misto to Go — 2
проєкт створено за підтримки програми "Східне партнерство" Федерального міністерства закордонних справ Німеччини:
З усіх питань звертайтеся до нас
будь-яким зручним вам способом:

e-mail: perfosvita@gmail.com
телефон: +380(66) 153-21-92
Messenger | Instagram | Telegram
Made on
Tilda