РЕЗИДЕНЦІЯ ПЕРФОРМАТИВНИХ ДЕБЮТІВ
У POSTPLAYLAB

довгостроковий проєкт, у якому можна пробувати та помилятися
Культурне життя Києва перенасичене подіями. Але у цьому різноманітті майже не знаходиться місця для митців, які лише починають свою артистичну практику. Особливо гостро це відчувається у перформативному мистецтві (театр, сучасний танець, міждисциплінарні практики), де продакшн пов’язаний зі значними витратами. Сьогоді у Києві майже відсутні простори для дебютів, експерименту та пошуку. І ми хочемо такий простір створити. Ми сподіваємось, що “Резиденція перформативних дебютів” у мистецькій лабораторії PostPlayLab кожного року відкриватиме щонайменше три нових імені. Ми хочемо створити "безпечний простір" як для артистів, так і для глядачів, де молоді митці матимуть право на помилку, і на кожному етапі проєкту отримуватимуть фідбек від глядачів та менторську підтримку від експертів.
Перший Open Call на участь в "Резиденції перформативних дебютів" ми запустимо на початку березня цього року. Тоді ж оголосимо умови резиденції та вимоги до заявок. Орієнтовні дати першої резиденції: 25 квітня — 5 червня 2022 року.

Резиденція відбуватиметься у міждисциплінарному просторі PostPlayLab (Київ). "Резиденцію перформативних дебютів" підтримує Європейський союз за програмою Дім Європи.
З усіх питань звертайтеся до нас
будь-яким зручним вам способом:

e-mail: perfosvita@gmail.com
телефон: +380(66) 153-21-92
Messenger | Instagram | Telegram
Made on
Tilda