МІЖНАРОДНА РЕЗИДЕНЦІЯ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ
“UKRAINE TO GO”

Резиденція відбулася за підтримки i-Portunus Houses — це пілотна програма, що впроваджується за підтримки European Commission, координується European Cultural Foundation (Амстердам) та i-Portunus Houses consortium, який складається з MitOst (Берлін) та Kultura Nova Foundation (Загреб)
“Україна з собою” (Ukraine to Go) — це резиденція сучасного танцю українських хореографів у Німеччині на базі Thespis Zentrum (Баутцен).
Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, майже 6 мільйонів громадян були змушені стати біженцями та шукати прихисток в Європі. Більшість цих людей - жінки та діти. Що вони взяли з собою? Що залишили (назавжди)? Що відбувається з ними та їх тілами? Що тепер є Україна, тіло якої понівечено, а мільйони людей розкидані по світу?

Українські хореографи та педагоги Яна Гуменна та Ольга Байрачна і куратор Ден Гуменний разом з місцевим ком’юніті жінок-біженок досліджуватимуть себе та те місце і місто, яке стало для них новим домом. Для цього ми обираємо універсальну мову танцю, яка без слів зрозуміла по всьому світу.

Базою для резиденції “Україна з собою” (Ukraine to Go) стане Thespis Zentrum (https://www.facebook.com/thespiszentrum) в Баутцені. Thespis Zentrum — це відкрите мультикультурне місце для зустрічей, що досліджує можливості та перспективи для різноманітних спільнот.

Фінальним продуктом резиденції стали сольні роботи резиденток “про Україну, яку жінки забрали з собою до Німеччини”.

Яна Гуменна створила політичний перформанс "Розмова з Янголом", а Ольга Байрачна — перформанс сучасного танцю "Коли я курю, я відчуваю, що я жива".

“Ukraine to Go” — це частина програми резиденцій міжнародного проєкту Misto to Go. Керівник проєкту — режисер та куратор Георг Жено.
РЕЗИДЕНЦІЯ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ
“UKRAINE TO GO”
міжнародна мобільність:
З усіх питань звертайтеся до нас
будь-яким зручним вам способом:

e-mail: perfosvita@gmail.com
телефон: +380(66) 153-21-92
Messenger | Instagram | Telegram
Made on
Tilda