ПЕРФОРМАТИВНА ВИСТАВКА ТА ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СТЕНДАП

YOU ARE HERE
@ПАВЛІВСЬКА ПСИХІАТРИЧНА

«You are here @Павлівська психіатрична» — це міждисциплінарний мистецький проєкт про існування трансгендерної людини на території психіатричної лікарні на вулиці Кирилівській у Києві. Це історія трансгендерної персони, яка за законом під наглядом лікарів має доводити своє право бути собою.
Автор проєкту Едвард Різ досліджує проходження психіатричної валідації трансгендерності у 2021 році, в останній офіційний рік існування протоколів лікування гендерної дисфорії за Міжнародною класифікацією хвороб десятої редакції.

Ця історія — привід поговорити про доцільність проходження трансгендерними людьми психіатричного обстеження, яке часто буває дискримінаційним, трансфобним і наносить додаткові психологічні травми і без того маргіналізованим людям.

На відкритті та закритті перформативної виставки у PostPlayLab Едвард доповнив візуальну та звукову частини виставки документальним стендапом.
Відгуки глядачів
Роботу над перформативною виставкою «You are here @Павлівська психіатрична» було розпочато на першій «Школі документального та пост-документального» весною 2021 року (куратори: Ден та Яна Гуменні). Детальніше про Школу можна дізнатися на сторінці проєкту.
Команда
Виставка відбулася у рамках ПрайдМісяця 2021 за організаційної підтримки KyivPride
Едвард Різ
автор та перформер
Женя Трамвай
колажі
День Пінько
відео-арт
Мар'яна Савченко
саунд-дизайн
З усіх питань звертайтеся до нас
будь-яким зручним вам способом:

e-mail: perfosvita@gmail.com
телефон: +380(66) 153-21-92
Messenger | Instagram | Telegram
Made on
Tilda